Wanna One yine bir grup olacak ya da bu gerçek sorgulanabilir

07.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Wanna One yine bir grup olacak ya da bu gerçek sorgulanabilir
© Instagram / Wanna One
Ocak ayında, başarılı grup K-Pop Wanna One grupta son konserlerini verdi. Sadece iki senedir beraber olmalarına rağmen, bu kadar çok taraftarın hayatını etkilemek için yeterliydi. Wanna One grubunun üyeleri huzur içinde dağıldı ve arkadaş kaldı.

Wanna One'ın parçalanmasından bu yana birkaç ay geçti ve elbette, hayranlar muhtemelen Wanna One'ın üyelerinin ne yaptığını merak etti.

Kan Daniel, solo çıkışını yapmaya hazırlanıyordu. Henüz solo müzik yayınlamamasının sebebi, eski etiketi Entertainment olan yeni bir müzik çıkarmasını engelleyen davaya karışmasıydı. Neyse ki, onları dava etti ve kazandı ve 9 Haziran'da Daniel, Instagram hayranlarına yakında yarattığı yeni yetenek ajansı Entertainment'da solo müzik yayınlayacağını söyledi.

Wanna One'ın dağılmasından sonra, Park Ji Hung, yalnız bir Asya turnesine çıktı. 26 Mart'ta O'Clock'un solo albümü ve single LOVE ile giriş yaptı.

Lee Dae-hwi bir grup erkeğin enerjisini destekliyor. 22 Mayıs'ta AB6IX grubunda New Music markası altında giriş yaptı. Tek nefeslerini içeren EP B: COMPLETE albümünü çıkardılar.

Son Wu, ilk kişisel şarkısı Heart Mark'ı ve 11 Haziran'da 2019 Pepsi K-Pop Collab projesinin bir parçası olarak bir müzik videosu yayınladı. 22 Temmuz'da Onsekizinci At Filmde sahneye çıkacak.

Mart ayında, Pak Wu Jin, hem Korece hem de İngilizce şarkı sözlerini kullanan, Bakın At’da rapçi A Boogie Wit Da Hoodie ile işbirliği yaptı.

Ocak ayında, Lai Quan-ling Çin'deki İlk Aşk adlı drama The Little Thing adlı oyunculuk gösterisine başladı. Sonra Mart ayında, o ve PENTAGON'S Wooseok, tek I Yıldızı eşliğinde EP 9801'i serbest bırakmak için ikili Wooseok x Kuanlin olarak giriş yaptı.

Yoon Ji-sung Şubat ayındaki ilk EP Aside albümünü yayınladı, ardından Nisan ayında özel albüm Dear Diary adlı albümün takipçisi oldu. Ardından zorunlu askerlik hizmetine 14 Mayıs'ta başladı ve 20 Mayıs'taki Winter's Flower'ın tek başına tatilinden önce hayranlarına hediye olarak çıktı.

Wanna One'ın dağılmasından sonra, Hwang Min-Hyun orijinal grubu NU'EST'e döndü. Nisan ayında, solo single Evren'i, altıncı EP NU'EST, Happily Ever After için bir ön sürüm olarak yayınladı.

Bae Jin-young, 26 Nisan'da Hard to Say Goodbye adlı single ve müzik videosuyla solo sanatçı olarak ilk kez sahneye çıktı. Swampy 'e göre, Jin-Young 23 Temmuz' da yeni grubu CIX ile birlikte çıktığında bir mini albüm yayınlayacak.

Şubat ayında, Ha Son-Woon ilk mini albümü My Moment'in yanı sıra, bekar Bird'ü için BTS'den Jimin'den kız arkadaşı tarafından büyük bir yanıt alan bir müzik videosu çıkardı.

Bu nedenle, Wanna One'ın tüm üyeleri en sevdikleri etkinlikle meşguller, ancak bu hayranların bir araya gelmelerini beklemeyeceği anlamına gelmiyor.

Share It FIRST: