Tom Cruise çocuklar hakkında konuşmak istemiyor

05.14.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Tom Cruise çocuklar hakkında konuşmak istemiyor
© Instagram / Tom Cruise
Filmin yıldızı Tom Cruise, dünyadaki en tanınabilir aktörlerden biridir. Ancak ailesinin detayları ve yaptıkları detaylar kişisel.

56 yaşında, Tom Cruise üç çocuk babasıdır: 1992'de doğan ve evlendiği zaman Tom Cruise ve eşi Nicole Kidman tarafından evlat edinilen Isabella Jane. 1995 yılında doğan ve Isabella'dan iki yıl sonra Tom Cruise ve Nicole tarafından kabul edilen Connor Anthony. Ve 2006'da Tom Cruise ve eski eşi Katie Holmes ile doğan Suri Cruise.

Tom Cruise, gezegendeki en büyük film yıldızlarından biri olmasına rağmen, aile hayatının çoğunu gizli tutmayı tercih ediyor. Üç çocuğu hakkında sadece birkaç gerçek bilinmektedir. Nasıl büyüdükleriyle ilgili gerçekleri ve onunla ve onun eski öğrencileri Nicole Kidman ve Katie Holmes ile olan mevcut ilişkilerini içerir.

Isabella mutlu bir şekilde evli ve Londra'da yaşıyor. Connor, Florida Clearwater'da, bölgede bir çatı katı bulunan ünlü babasının yanında yaşıyor. Ve gençlik hayatına yeni yeni başlayan Suri, annesi Katie ile New York'ta yaşıyor.

Share It FIRST:TOP