Taylor Swift Time'ın en etkili 100 kişisinin listesine girdi

04.21.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Taylor Swift Time'ın en etkili 100 kişisinin listesine girdi
© Instagram / Taylor Swift
Her yıl Time 100, dünyadaki en etkili insanların listesini çıkarır.

Twitter'daki Taylor Swift, Time and Mendes'e teşekkür etti.

Şimdi bir dünya turu düzenleyen "Daha İyi Davran" vokalisti Sean Mendez, Taylor Swift'e “gençlere her şeyi yapabileceklerini hissettirmelerini sağlama” yeteneğini geliştirmek istediğini söyledi.

“Taylor herhangi bir yetişkine tekrar genç hissettiriyor ve her genç her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Ama sadece onunla tanıştığımda ve onu tanıdığımda ne kadar harika biri olduğunu fark ettim mi? ”

Johnson, resmi Twitter sayfasında, “İnsanların yaşamları üzerindeki olumlu etki, olabilecek en büyük (ve en güçlü) kuvvettir” dedi.

Diğer etkili insanlar arasında TIME 100, Lady Gaga, Emilia Clark, Brie Larson, Hassan Minhaj, Regina Kralı, Ryan Murphy, Chip ve Joanna Gaines, Spike Lee, Ariana Grande, Mahershala Ali, Glenn Close, Rami Malek, Chrissie Teigen bulunmaktadır. , Khalid ve O

Listedeki diğer kişiler arasında K-pop BTS, Lady Gaga, Emilia Clark, Mahershala Ali, Regina Kralı, Khalid, Brie Larson, LeBron James, Chrissy Teigen, Tiger Woods, Glenn Close, Spike Lee yer alıyor. Leydi Michelle Obama ve ABD Başkanı Donald Trump. Çalışmaları Beyoncé tarafından hazırlandı ve şöyle dedi: “Sevmek Michelle Obama'nın fazla seçeneği yoktu.

Share It FIRST:

TOP