Geleneksel olmayan cinsel eğilimlerle Taylor Swift

08.9.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Geleneksel olmayan cinsel eğilimlerle Taylor Swift
© Instagram / Taylor Swift
Taylor Swift, cinsel yönelimi hakkındaki gerçeği kabul etmeye karar verdi. Amerikalı bir şarkıcının duygusal yaşamı hakkında bilinenleri kontrol edebilirsiniz.

Taylor Swift büyük olasılıkla bir lezbiyen. Taylor Swift, medyaya cinsel yönelimi hakkında spekülasyon yapmak için bir neden daha verdi. Sosyal ağ sayfasındaki bileziklerin bir fotoğrafını yayınladı. Taylor Swift elinde mücevher takıyor. Bileklikteki Taylor Swift, en sevdiği şeylerin isimlerini listeledi. İnternet kullanıcılarına göre, bazı kelimeler geleneksel olmayan cinsel yönelimi olan insanlara atıfta bulunmaktadır. Fanın varsayımı, boncukların farklı renklerde olduğu gerçeğiyle de körüklenir. Birlikte, kompozisyon gökkuşağının renklerini kazanıyor.

Taylor Swift, medyada uzun süre kadınları seviyor. Bu yıldızın ilk kızlarından biri kemancısı Emily Poe idi. Taylor Swift, MySpace sosyal ağ sitesinde sık sık bahsetti. 2008'de Emily ve Taylor Swift son kez bir araya geldi. İşbirliği gece boyunca tamamlandı. İkili sonun nedenleri bilinmemektedir.

Share It FIRST:

TOP