Taylor Swift aşkından ilham alıyor

05.18.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Taylor Swift aşkından ilham alıyor
© Instagram / Taylor Swift
Şarkılarındaki Taylor Swift, çoğunlukla aşk ve romantizm hakkında şarkı söylüyor. Taylor Swift, 2016'dan bu yana İngiliz aktör Joe Alvin ile çıkıyor. Çift birlikte çok mutlular ve ilişkilerini halka açık sergilemediler.

Taylor Swift, “Birinin kişisel hayatı, kişisel olarak tanımlanabilir” dedi. Kimse kişisel hayatlarını paylaşmak zorunda değildir.

Bir kaynak “Bütün Taylor Swift arkadaşları teklif ve gerçek anlamda Joe ile evlenmek istediğinden bahsediyor” dedi. O hayallerinin adamı.

Eski şarkıcı Taylor Swift, hayranlarına Yeni Yıl şarkısının, Alvin ve Londra'nın Londra'da oynadığı Yeni Yıl partisinden ilham aldığını söyledi.

Herkes gece yarısı kiminle öpüştüğünü konuşur ve düşünür ... ama bence Yeni Yıl'da kiminle başa çıkacak konusunda daha romantik bir şey var. Sana bir Advil vermeye ve evi temizlemeye kim hazır? Bence tutarlılık diyor - Taylor Swift diyor.

Taylor Swift ilk görüşte aşka inanıyor. Ayrıca daha derin bir seviyedeki bir insanı tanımanın önemini de biliyor.

Taylor Swift, özellikle özel seçmelerde, hayranlara açıklık ile tanınır. Ekim 2017’deki gizli bir oturumda, Taylor Swift, hayranlarına “ Magnificent ” şarkısını söyledi . “ Temel olarak, Taylor hepimiz bize söz verdi, eğer birileri bu şarkının kim olduğu hakkında herhangi bir suçlama yaparsa, onlara melek oğlu hakkında bunun yüzde 100 olduğunu söyleyeceğiz ” dedi. . Bu bir sır değil, insanlara anlatmamızı istedi.

Share It FIRST: