Shawn Mendes bebek fotoğraflarını gösterdi

09.19.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Shawn Mendes bebek fotoğraflarını gösterdi
© Instagram / Shawn Mendes
Shawn Mendes 21 yaşında bir şarkıcı ve söz yazarı. O Kanadalı ve daha kesin olarak Toronto'lu. Bu kadar genç yaşta olmasına rağmen, kariyeri hızla büyüyor. Shawn Mendes geçenlerde özel bir çocuk fotoğrafını hayranlarıyla paylaşmaya karar verdi. Sadece onu değil şarkıcının kız kardeşini de göremezsiniz.

Shawn Mendes Toronto'da doğdu. Ebeveynleri Karen ve Manuela Mendes. Ailedeki tek çocuk o değil. Sanatçıdan beş yaş küçük bir kız kardeşi Alia var. Shawn Mendes, kız kardeşi ile yakındı. En başından beri iyi bir ilişki vardı. Toronto'da büyüdüler ve boş zamanlarını birlikte geçirdiler.

Şarkıcının kariyeri 4 yıl önce başladı ve o zamandan beri hızla gelişiyor. O zaman, sanatçı sadece 16 yaşındaydı, ancak şarkılarının kayıtları daha önceki yıllarda bile bulunabiliyordu. Shawn Mendes her zaman müzik dünyasına ilgi duyuyordu. Genç yaşta böyle büyük bir başarı elde etmesine şaşmamalı. Çocuklarının fotoğraflarına baktığımızda, gelecekte böyle ünlü bir şarkıcı olacağı açık değildir. Ünlü çocukluk çağıran fotoğraflar internette izlenebilir.

Share It FIRST:

TOP