Shawn Mendes Sevgilisini Adlandırmadı

09.9.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Shawn Mendes Sevgilisini Adlandırmadı
© Instagram / Shawn Mendes
Shawn Mendes ve Camila Cabello düet kurdular. Dünyada yüz binlerce hayranı kazandılar, hit senorita birkaç haftadan beri radyo istasyonlarında oynuyor. En önemlisi, çift sadece sahnede değil, muhtemelen gerçek hayatta da sahnede.

Her ne kadar sanatçılar duygularından korkmuyorlar ve bunun hakkında konuşmuyorlar. Zaman zaman kişisel durumlarda foto muhabirleri tarafından yakalanırlar. İşbirlikçi fotoğrafları hızla dünyaya yayılıyor.

Çift yakın zamanda 2019 VMA MTV Awards galasında düet yaptı. Birkaç gün sonra Shawn Mendes, Uncasville'deki Mohegan Sun Arena'da bir solo şarkı söyledi. Taraftarlarla yapılan bir toplantıda, onlardan biri şarkıcıya son zamanlarda aşık olup olmadığını sordu. Şarkıcı inanılmaz bir cevap verdi. Bir ilişkisi olduğunu doğruladı. Aynı zamanda, bu konuda çok fena halde konuştu. Anlaşılan Shawn Mendes hisleri hakkında konuşmayacak.

Sevgili bu konuda konuşmaya başlayana kadar. Hayranların sevgili resmi bir yorum için biraz beklemesi gerekecek. O zamana kadar, zaten İnternet hit olmuş duygusal bir müzik videosu izleyebilirler. Video iki ayda 537 milyondan fazla izlendi.

Share It FIRST:

TOP