Shawn Mendes Jason Derulo'yu rahatsız ediyor

09.7.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Shawn Mendes Jason Derulo'yu rahatsız ediyor
© Instagram / Shawn Mendes
Shawn Mendes, dünyanın en sevilen müzisyenlerinden biri. Performanslarının her biri hayranları heyecanlandırıyor. Jason Derulo bunu unutuyor. Şarkıcı, meslektaşlarının sahnedeki performansları hakkında net bir yorum yaptı. Hiç şüphe yok ki Camila Cabello adlı adama atıfta bulundu. Bu Shawn Mendes.

Belki de Jason Derulo genç şarkıcıyı kıskanıyor. Bir Amerikalı yakın zamanda bir röportaj verdi. İçinde sahnede bazı meslektaşlarını şiddetle eleştirdi. Shawn Mendes, Jason'a musallat olur. Performansları hakkında bazı şüpheleri var. Şarkıcının milyonlarca hayranını bekleyen aynı gösteriler. Shawn Mendes konserleri için biletleri hızlı bir şekilde satıyor. Belki de eleştiri yerine örnek almak daha iyidir.

Yakın tarihli bir röportajda, Jason Derulo diğer müzisyenleri suçladı. Yanlış kıyafetlerle sahneye çıkmakla suçladı. Daha doğrusu, Jason beyaz tişörtleri sevmiyor. Jason Derulo'nun son gala konseri MTV VMA 2019 ödül töreninde gerçekleşti, beyaz tişörtlü adam Shawn Mendes. Şarkıcının Camila Cabello'daki performansının tüm gala konserinde en iyi gösterilerden biri olduğunu hatırlamakta fayda var. Seyirci bu performansa fevkalade tepki verdi.

Share It FIRST:

TOP