Shawn Mendes hayranlarından bir hediye aldı

08.12.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Shawn Mendes hayranlarından bir hediye aldı
© Instagram / Shawn Mendes
Shawn Mendes’nin büyük bir hayran kitlesi var. Shawn Mendes hayranları bu hafta özel bir etkinlik kutlayacak. 8 Ağustos'ta, şarkıcı 21 yaşında döndü. Şarkıcının sadık hayranları, idollerini şaşırtmak için haftalarca bu önemli güne hazırlanıyorlar. Shawn Mendes hayranlarından hediye çok etkilenecek.

Shawn Mendes her zaman hayranlarıyla temas halinde olduğunu saklamamıştı. Şarkıcı bunu kariyerinin en önemli unsurlarından biri olarak görür. Şarkıcı, neredeyse her konserde hayranlarıyla buluşmak için zaman bulur. Shawn Mendes ayrıca çevrimiçi olarak onlarla iletişim kurmak için istekli. Shawn Mendes, hayranlarından kendisine çizimlerinden birini göndermesini istedi. Shawn Mendes bir kolunda dövme bir çizim.

Hayret hayranlarının Shawn Mendes'i takdir etmesi şaşırtıcı değil. Hayranlar, yaklaşan doğum günü için birkaç hafta içinde hazırlanıyorlar. 8 Ağustos'ta, Kanada yıldızı 21 yaşında döndü. Bu vesileyle, Shawn Mendes hayranları onun için iki sürpriz hazırlıyor. Her şeyden önce, uzun süre göçmen çocuklara yardım eden İhtiyacı Olan Çocuklar Vakfı için para topladılar. Shawn Mendes kişisel olarak bu fona dahil oldu. İkincisi, hayranları müzisyen için kendi doğum gününü kutlayan Happy Birthday sloganıyla özel kartlar yaratır.

Share It FIRST:

TOP