Shawn Mendes Dolandırıcılık Şüpheli

08.8.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Shawn Mendes Dolandırıcılık Şüpheli
© Instagram / Shawn Mendes
Shawn Mendes ve Camila Cabello arasındaki ilişkinin ilk haberi medyada görünmeye başladığında, genç müzisyenler en sıcak gösteri iş çiftlerinden biri oldu. Onların idealleri, paparazzilerle sayma şüpheleriyle bozulmuştu. Onlar, Senorita'ların bekarlıklarını tanıtmak için birkaç ilişkide bulunduğundan şüpheleniyorlardı.

Shawn Mendes hayranları onun için Camila Cabello şahısındaki mükemmel kızı görüyorlar. Müzisyenler birbirleriyle mükemmel bir şekilde birleştirilir. Sanatçılar genç ve yetenekli. Shawn Mendes ve Camila Cabello uzun zamandır arkadaş oldular. Randevularında birlikte görülmeye başladıklarında, hayranlar hayranlıklarını gizlemediler.

Ancak kısa süre sonra ağda ilişkilerinin doğru olmadığı konusunda şüpheler ortaya çıktı. Bazı taraftarlar, müzisyenlerin paparazzilerin önünde çok ısrarcı olduğunu söylemeye başladı. Taraftarlar muhabirlerle aynı fikirde olduklarına inanıyor. Her ne kadar Shawn Mendes ve Camila Cabello açıkçası aşklarını kameraların önünde gösteriyorlar. Çift, ilişkilerini açıkça onaylamadı.

Share It FIRST:

TOP