Shawn Mendes gezisinin arifesinde hayranlarından gelen soruları yanıtladı

06.6.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Shawn Mendes gezisinin arifesinde hayranlarından gelen soruları yanıtladı
© Instagram / Shawn Mendes
Kısa süre önce Shawn Mendes, Calvin Klein'in kampanyasına katıldı ve fotoğraflarını hayranlarıyla paylaştı.

Shawn Mendes dürüstçe ikinci kez Calvin Klein ile çalışmaktan çok daha rahat olduğunu itiraf etti. İç çamaşırında fotoğraflar çektiği ilk şirkette Shawn Mendes çok gergin olduğunu itiraf etti.

Shawn Mendes'e ayrıca, kalp atışlarının kadınlarla gerçek ilişkiler kurmaya engel olup olmadığını sorduğunu ve bunun böyle olmadığını söyledi. Mendez, işler ne kadar harika olursa olsun veya başarılı olduklarından bağımsız olarak, her zaman her şeyin mümkün olduğunca normal olduğunu ve mütevazı kaldığını hatırlatır.

Shawn Mendes ayrıca, başarısından bağımsız olarak ailesi ve arkadaşlarıyla iletişim kurmayı da hatırlar. Ve oldukça sıradan olmaya çalışıyor. Shawn Mendes ailesinin her zaman kariyerine destek verdiğini söyledi.

Geçmişte, Shawn Mendes panik atakları ve gereksiz endişe yaşadı. Ve şimdi Shawn Mendes hala aynı sorunla mücadele ediyor, ancak korkularını başkalarıyla paylaşarak daha açık hale geldi.

Bir sorun hakkında konuşmak, onu ortaya koymak, en korkunçlarından biriydi, ama yaptığım en önemli şeylerden biri, Shawn Mendes dedi. Sadece yapmam en çok bana yardımcı oldu. Hala onunla mücadele ediyorum, ama her gün herkesin bir miktar endişe veya baskıyla uğraştığını hatırlıyorum; hepimiz birlikteyiz ”diye ekledi Shawn Mendes.

Share It FIRST: