Selena Gomez yüzünü makyajsız gösterdi

09.9.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Selena Gomez yüzünü makyajsız gösterdi
© Instagram / Selena Gomez
Herkes Selena Gomez'in dünyada başarılı olduğunu biliyor. Sadece büyülü sesiyle değil, güzelliği ile de tanınır. Tüm fotoğraflarda, yıldız makyajda poz veriyor. Son zamanlarda, internette, makyajsız şarkıcının bir fotoğrafı göründü. Selena Gomez harika görünüyor ve makyajsız.

Fotoğrafta, şarkıcı kameraya tamamen makyajsız gülümsedi ve inanılmaz derecede güzel. Çok güzel bir teni var. Selena Gomez, cilt bakımının büyük bir hayranıdır. Daha önce her sabah yüzüne masaj yaptığını söylemişti. Bunları duş alırken yapıyor. Daha sonra Dr. Dennis Gross ve Biore'nin kreminin uygulanmasını izler. Bu arada, cilt bakımı, şarkıcının aile geleneğidir.

Selena Gomez büyükannesinden bahsetti. Zaten ellili yaşlarında, her zaman cildine bakıyor. Her zaman güzel kokuyor çünkü yüzünüzü yağ ile yıkıyor. Sonra nemlenir ve uykuya dalar. Yakında, herkes şarkıcının kendi kozmetik ürünlerini deneyebilecek. Kısa bir süre önce kendi markasıyla kozmetik üzerinde çalışmaya başladı. Şirket Temmuz Ayı olarak adlandırılacak. Cilt, saç ve vücut bakım ürünleri üretecektir. Ayrıca kozmetik, parfüm ve manikür aksesuarları.

Share It FIRST:

TOP