Selena Gomez bütün yaz bir arkadaşıyla ve erkek arkadaşıyla yaşadı

09.5.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Selena Gomez bütün yaz bir arkadaşıyla ve erkek arkadaşıyla yaşadı
© Instagram / Selena Gomez
Selena Gomez sosyal ağlarda yeni fotoğraflar yayınladı. Onlara Anna Collins ile poz veriyor. Şu anda en yakın arkadaşı. Selena Gomez'in bütün yazı onunla geçirdiği anlaşıldı.

Selena Gomez, son zamanlarda kişisel ilişkilerini hayranlarıyla paylaşmak konusunda isteksiz davrandı. Bu nedenle taraftarlar, bu olaydan çok sonraları hayatındaki birçok olayı öğreneceklerdir. Bu tesadüf değil. Sanatçının hayatını halka açık etmekten kaçınmasını öneren psikoterapistlerdi. Çünkü internetteki nefret onu başka bir sinir krizine götürebilir.
Selena Gomez zaman zaman kişisel paylaşımlarını sosyal ağlarda yayınlamasına izin veriyor. Daha yakın bir zamanda, şarkıcı yakın arkadaşı Anna Collins ile fotoğraflarını yayınladı.

Selena Gomez, onun, onun köpeği ve erkek arkadaşı ile geçen zaman geçirdiğini söyledi. Selena Gomez, yazın çoğunu en yakın arkadaşı Anna Collins'le yaşayarak geçirdiğini itiraf etti. Onlarla Anna Fox'un erkek arkadaşı Atticus Martindale oldu. Ayrıca onların ortak köpek.
Selena Gomez geçenlerde Anna Collins'ten ayrıldı. Sosyal medyada bir mesaj yayınladı. İçinde, onu ne kadar özlediğini arkadaşına itiraf etti.

Share It FIRST:

TOP