Selena Gomez Depresyon ile baş edemez

09.3.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Selena Gomez Depresyon ile baş edemez
© Instagram / Selena Gomez
Selena Gomez birkaç zor ay geçti. Bir yıl önce, şarkıcı Justin Bieber ile ayrıldı. Yıllarca onunla fırtınalı bir ilişki yaşadı. Ayrıldıktan kısa bir süre sonra Justin Bieber başka bir kadınla evlendi. Selena Gomez çok kötüye gitti. Sinir krizi geçirerek psikiyatri hastanesine kaldırıldı. Birkaç ay geçirdi orada.

Selena Gomez hastaneden ayrıldıktan sonra formda görünüyordu. Şarkıcı, arkadaşlarla takılmaya, spor oynamaya başladı. Partilere ve gala konserlerine gitti. Bir süre önce, birçoğu Cannes Film Festivali'nde ona hayran bile olabilirdi. Ne yazık ki, son zamanlarda paparazziler sanatçıyı Los Angeles'ta yakaladı. Üzerinde iyi form olduğuna dair hiçbir iz yok.

Selena Gomez, eşofman içindeydi, touslanmış saçları ve makyajı yoktu. Ancak, onun dış değil en önemli idi. Sonuçta, herkes makyajsız ücretsiz bir kıyafet alma hakkına sahiptir. Çok acı çektiğine dair birçok işaret var. Selena Gomez çok üzgün ve çarpıcı görünüyordu. Telefondaki biriyle konuştu ve zar zor gözyaşlarını tuttu. Görünüşe göre hala Justin'in kaybını kabul edemiyor.

Share It FIRST:

TOP