Selena Gomez artık vericisiyle arkadaşlık kurmuyor

08.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Selena Gomez artık vericisiyle arkadaşlık kurmuyor
© Instagram / Selena Gomez
Selena Gomez arkadaşının hayatına borçlu. Francia Raisa, yıldız için böbrek vericiydi. Ne yazık ki, yolları ayrıldı. Selena Gomez için son yıllarda kolay olmamıştı. Eski Disney yıldızı sadece acı bir ayrılıkla karşı karşıya kaldı. Selena Gomez'in ciddi sağlık sorunları vardı. Şarkıcı, Avrupa turnesini iptal etmesi onun sağlığı nedeniyle oldu. Selena Gomez, zaten lupus eritematozus olduğunu açıkladı. Bu, yıldızın yıllardır savaşmakta olduğu tehlikeli bir otoimmün hastalıktır.

İki yıl önce, Selena Gomez kısaca kamusal hayatı terk etti. Daha sonra ortaya çıktığı gibi, çalışmayı durdurma nedeni böbrek nakliydi. Donör aramaları aylarca sürdü. Sonunda, organ bir arkadaştan nakledildi. Kız arkadaşının adı Francia Raisa. Böyle bir olayın arkadaşlıklarını daha da güçlendirmesi gerekiyordu. Medya, arkadaşların neredeyse bir yıldır iletişim kurmadığını açıkladı.

Selena Gomez, Fransa Raisa ile konuşmuyor. Fransa Raisa Selena Gomez'in alkol almasını yasakladı. Bu onun sağlık problemleriyle anlaşılabilir. Selena Gomez bu şartı yerine getirmedi. Şarkıcı, zaman zaman şarap içmeyi sever. Bir arkadaşlığı bitirmek için bu yeterliydi.

Share It FIRST:

TOP