Selena Gomez bir arkadaşıyla kavga etti

08.4.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Selena Gomez bir arkadaşıyla kavga etti
© Instagram / Selena Gomez
Selena Gomez hayatını arkadaşına borçludur. Francia Raisa bir yıldız için böbrek vericiydi. Ne yazık ki, yolları ayrıldı.

Son yıllarda bir ünlü için kolay olmamıştı. Eski Noel yıldızı sadece acı bir ayrılıkla yüzleşmek zorunda kalmadı. Sonuçta onu bir psikiyatri hastanesine götürdü. Ama aynı zamanda ciddi sağlık problemleri ile. Onlar aracılığıyla bir Avrupa turunu iptal etti. O zaman bile, lupus eritematozus hastası olduğunu açıkladı. Uzun yıllar boyunca mücadele ettiği ciddi bir otoimmün hastalık.

İki yıl önce, Selena Gomez kısaca kamusal hayatı terk etti. Daha sonra ortaya çıktı. Sessizliğinin nedeni böbrek nakliydi. Bağışçı arama aylarca sürdü. Sonunda, organ yıldızın bir arkadaşından nakledildi. Böyle bir deneyim dostluklarını daha da güçlendirmeliydi. Ancak hanımlar neredeyse bir yıldır birbirleriyle iletişim kurmuyorlardı.

Francia Raisa, arkadaşının alkol içmesini yasakladı. Bu onun sağlık problemleri için anlaşılabilir. Sorun şu ki Selena Gomez bunu yapmadı. Şarkıcı, zaman zaman şarap içmeyi sever. Francia, Selena Gomez'in sağlığına saygı duymadığı için kızmıştı.

Selena Gomez, arkadaşına borçlu olduğunu hissetmekten bıktı. Fransa'nın seçimiydi. Selena Gomez böbreğini çalmadı.

Arkadaşlıklarının sona erdiğine dair kanıt. Şarkıcının son doğum günüydü. Selena Gomez, İtalya'da bir grup yakın arkadaşıyla geçirdi. Francia bu grupta değildi.

Share It FIRST:

TOP