Selena Gomez bağışçının sözlerine cevap vermiyor

08.1.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Selena Gomez bağışçının sözlerine cevap vermiyor
© Instagram / Selena Gomez
Şarkıcıya böbrek veren donör sanatçının yaşam tarzından memnun değil.

Dört yıldan daha uzun bir süre önce Selena Gomez böbrek hastalığından muzdarip olduğunu itiraf etti. Bu organın nakline ihtiyacı vardı. İki yıl önce, şarkıcı böbrek nakli ameliyatı geçirdi. Şarkıcı için bağışçı arkadaşı Frances Rice idi. Her şey yaşadıktan sonra Selena Gomez Fransa olmadan hayatta kalamayacağını itiraf etti. Ona minnettar.

Operasyondan iki yıl sonra Selena Gomez verdiği sözü tutmadı. Hiç alkol içmeyeceğine söz verdi. Ama yapmadı.

Fransa’ya göre, operasyondan sonra hem fiziksel hem de psikolojik olarak onun için zordu. Ayrıca, operasyondan sonra yemek veya içmek istemediğini de itiraf etti. Midesinde büyük bir iz vardı. Francia, arkadaşına yaşam tarzı hakkında fikrini verdi. Sanatçıya, hiç içmemesi gerektiğini söyledi. Bu kadar zor bir ameliyattan sonra Selena Gomez kendini mahvediyor. Francia onun için çok endişeleniyor.

Şarkıcı, kendisine verilen bu ifadeleri beğenmedi. Yaşam tarzını değiştirmeyeceğini söyledi. Son zamanlarda, Fransa alkol için bir arkadaş gördüğünde, kavga ettiler.

Selena Gomez artık Fransa ile konuşmak istemediğini söyledi. Şarkıcının kız arkadaşı onun tarafından rahatsız edildi. Bunu söyledikten sonra arkadaşı için en iyisini istedi. Hayatını verdi.

Share It FIRST:

TOP