Selena Gomez şehrin her yerinde rahat kıyafetler içinde yürür

07.8.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Selena Gomez şehrin her yerinde rahat kıyafetler içinde yürür
© Instagram / Selena Gomez
26 yaşındaki Selena Gomez, şık bir kıyafetle dışarıda iyi vakit geçiriyor. Amerika'nın Bağımsızlık Günü'nü kutlamasından sonraki gün, şarkıcı Los Angeles sokaklarında yürüdü. Selena Gomez pembe bir tişört, beyaz spor pantolon, beyaz spor ayakkabı giyiyordu. Görünüşüne bakıldığında, şarkıcı bu tür giysiler içinde çok rahattı. Aktris makyajsızdı, saçı gevşekti. Selena mutlu görünüyordu. Geçenlerde Meksika'dan döndü, kuzeniyle birlikte bir bekarlığa veda partisinde dinlendi.

Bir ay önce, Selena Gomez, yakın arkadaşı Taylor Swift'in skandal tarihine karışmıştı. Eski asistan Taylor Swift'in şarkıcının şarkılarını kullanma haklarını aldığını hatırlayın. Bu büyük ölçüde öfkeli Taylor, hayranları ve şov dünyasında ünlü insanlar. Selena Gomez arkadaşı ile birlikte onu korudu. Taylor şarkıcının akıl hocasıydı ve her zaman ona her konuda yardım etti. Bu nedenle, Selena bu dostluğa çok değer verir ve Taylor'un şarkılarının haklarını kaybettiği için çok üzülür.

Yakın tarihli bir röportajda, Selena Gomez her zaman Taylor'ı her durumda destekleyeceğini ve her zaman onun yardımına geleceğini itiraf etti.

Share It FIRST: