Scarlett Johansson müzikal yeteneğinden vazgeçti

05.16.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Scarlett Johansson müzikal yeteneğinden vazgeçti
© Instagram / Scarlett Johansson
Scarlett Johansson oyunculuk kariyerine genç yaşta başladı. Scarlett Johansson kısa sürede ünlü bir aktris oldu. BAFTA 2004 kategorisinde başrol oyuncularına iki aday aldı. Marvel'in sinematografik evrenindeki Kara Dul olarak kalıcı rolü, sadece yıldız statüsünü güçlendirmeye devam ediyor.

Scarlett Johansson sadece oyunculuk yeteneğine sahip değildir. Ayrıca bir şarkıcı olabilirdi, ama müzik kariyeri o kadar başarılı değildi.

Scarlett Johansson ilk albümünü çıkardı Kafamı Bıraktığım Her Yerde 2008 yılında, tek "Falling Down" dahil. Projede Tom Waits şarkılarının on kapak versiyonu ve Scarlett Johansson'un David Cityk ile birlikte yazdığı “Song for Jo” adlı orijinal bir parça yer alıyor. Önceki müzikal hobileri arasında , film yıldızlarının yer aldığı 2006 tarihli bir sadaka albümü olan Unexpected Dreams için “Summertime” şarkısını söylemek vardı .

Aktris olarak başarısına rağmen, Scarlett Johansson'un ilk albümü çeşitli eleştiriler aldı.

Ancak, bu albümün yayınlanmasından on yıldan fazla bir zaman sonra, Scarlett Johansson, ikinci albümü Break Up'ı kaydetti.

İlk albümü gibi, Break Up ayrıca karışık eleştiriler aldı.

Bir eleştirmenlerin yazdığı, insanların Scarlett Johansson ile olan ilişkilerine bakılmaksızın, birçok yeteneği olduğu inkar edilemez - şarkı söylemek sadece onlardan biri olamaz.

Scarlett Johansson ilk iki albümüne cevap verdikten sonra, kariyerine Marvel Sinematik Evrenin bir üyesi olarak başladı.

Scarlett Johansson'ın müzikal kariyerini özellikle başarılı olmayan ilk iki albümden sonra bırakmaya karar verip vermediği bilinmiyor.

Ben her zaman şarkı söylemeyi severdim. Küçük bir kızken, müzikalde ve onun gibi şeylerde olmak isterdim. Scarlett Johansson, bu yüzden gerçekten heyecan verici bir maceraya benziyordu.

Share It FIRST: