Mütevazı roman Scarlett Johansson ve Colin Jost

05.13.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Mütevazı roman Scarlett Johansson ve Colin Jost
© Instagram / Scarlett Johansson
Scarlett Johansson ve Colin Jost, kimsenin görmediği ünlü bir çift.

İçeriden birisine göre, Scarlett Johansson ve Colin Yost ilk olarak Ocak 2006'da Saturday Night Live setinde bir araya geldi. O zaman, ikisi de kariyerlerinde ana çaba sarf etti.

Sette ilk kez tanışmış olmalarına rağmen, ikisi aslında 11 yıl daha bir araya gelmedi, ama buna değdi gibi görünüyordu. "Çok şanslı" olduğunu belirten Jost şöyle devam etti: "Çok havalı ... Çok fazla şikayet etmesi zor, çok havalı." Johansson, onun için şaka olarak, TV sunucusu Ellen DeGeneres'e, kendi güzelliği ve komedyeni Michael Che ile en sevdiği “Haftasonu Güncellemesi” yıldızını “seçmek zor” olduğunu söyledi. “Hayır, seçmek o kadar zor değil” diye devam etti. “Sanırım Colin hayranıyım diyebilirim.”

11 yıl boyunca Johansson ve Yost'un bir araya gelmesi gerekiyordu, ikisi de yüksek profilli ilişkilerinde yer aldılar. 2010 yılında başka bir aktör Ryan Reynolds'un boşanmasından sonra Fransız gazeteci Romain Doriac ile evlendi. Rose Dorothy'nin kızını paylaşan eski çift, 2017 yılında evliliğini sonlandırdı. Bu arada, yıldız SNL daha önce Rashid Jones ile üç yıl görüşmüştü.

Johansson ve Yost, aynı anda yalnızdı; bu, on yıldan daha uzun bir süredir ilk kez olabilirdi. Kaynağa göre, “Kate Cupid'i oynayan ve Scarlett ve Colin'i ilk buluşmalarında yapan oydu. Her ikisi de buna hazırdı ve inanılmaz bir çift yarattılar. ” Mayıs 2017’de, bir içeriden Johansson ve Yost’un “parti için SNL sezon finali için bara gittiğini” bildirdi. O gece aşk, görünüşe göre havadaydı.

Share It FIRST: