Scarlett Johansson paparazzi tarafından takip edilir

05.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Scarlett Johansson paparazzi tarafından takip edilir
© Instagram / Scarlett Johansson
Scarlett Johansson, arkadaşlarıyla birlikte Avengers: The Endgame filminde Jimmy Kimmel Live'a geldi. Birlikte güldüler, eğlendiler ve filmi tartıştılar.

Bu toplantıdan sonra, Scarlett Johanson şöyle dedi: "Kırmızı ışıklar üzerinde çalışan ve diğer sürücüleri ve yayaları tehlikeye atan karartılmış pencereleri olan 5 otomobille takip ettim. daha sonra kaldığım süre boyunca beni ve küçük kızımı takip et. "

Johansson ekibi, onu tavsiye istediği Los Angeles polisine götürdü, ancak suçlamada bulunmadı - büyük olasılıkla zulmün kimliği bilinmiyordu.

“Paparazziler fotoğraflarını çeken insanları takip etmek ve onları takip etmek için sürekli olarak daha tehlikeli önlemler alıyorlar. Prenses Diana'nın trajik ölümünden sonra bile, yasaları hedefleyenleri yasadışı paparazi'den korumak için yasalar değiştirilmedi. Atışını yapmak için. "

“ABD’deki kadınlar zulmedilmekte, zulüm görmekte ve korkulmakta ve kovuşturmaya karşı evrensel hukuk kolluk kuvvetlerinin odak noktası olmalıdır. Paparazziler, zulüm-suçluları için yasa tarafından kabul edilinceye kadar, bu sadece başka bir kişinin Prenses Diana gibi yaralanmasına ya da öldürülmesine kadar beklemenin bir oyunudur. ”

Share It FIRST: