Rita Ora hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı

07.13.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Rita Ora hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı
© Instagram / Rita Ora
Rita Ora, Bedford Park'taki konserlerde gösterileri iptal ederek organizatörlerin ve hayranların harap olmasını sağladı.

Geçenlerde İsviçre’deki Montreux Caz Festivali’nde sahne alan ve bu hafta Amazon’un Başbakanlık Konseri’nde sahne alan şarkıcı, programındaki sorunlar nedeniyle Bedford’taki performansını iptal etti.

Ancak organizatörler, Birleşik Krallık'taki en heyecan verici iki söz yazarı ve heyecan verici bir acemi sanatçısı karşılığında rekor sürede bulmayı başardılar.

Tom Odell, Tom Walker ve Louise Johnson şimdi Cumartesi akşamları Bedford Park'ta Fleur East ve MistaJam'e katılacaklar.

Tom Odell, canlı canlı karizmatik performanslarıyla tanınır. İkincisi, şarkıcı, İngiliz ödülü “İngiliz Atılımı” Tom Walker'ın galibi ile değiştirilecek. Louise Johnson, X Factor'un 12. bölümünü kazandı ve konseri Bedford Park'ta açacak.

Tom Odell, Tom Walker ve Louise Johnson diğer Fleur East performanslarına katılacak ve planlandığı gibi, Radio 1 DJ MistaJam geceyi DJ setiyle kapatacak.

LPH Konser ekibi, Rita'nın iptali konusundaki hayal kırıklığına rağmen, yeni kompozisyondan memnun olduklarını söylüyor.

Share It FIRST:TOP