Rihanna bebek bekliyor

09.16.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Rihanna bebek bekliyor
© Instagram / Rihanna
Fanlar şarkıcının hamile olduğuna inanıyor. Bu şüphelerin ortaya çıkmasının nedeni budur. Diamond Ball 2019 gala etkinliğinin fotoğraflarıyla ilgili.

Rihanna nadiren bilgi hakkında yorum yapar veya kişisel hayatı hakkında hikayeler anlatır. Yıldız şimdi karlı markalarını geliştirmeye odaklanıyor. Ayrıca, bu yıl yeni şarkıları çıkacak. Rihanna, Suudi işadamı Hassan Jamil ile ilişkilerini sürdürüyor. Paparazzi bu çifte tatile ya da öğle yemeğinde birkaç kez yakalamayı başardı. Şimdi medyada Rihanna'nın hamile olduğu ortaya çıktı.

Yıldız hayranları genellikle şarkıcının hamileliği hakkında kendilerine soru sorarlar. Son olayda Rihanna, Givenchy'den siyah dar bir elbiseyle göründü. Konuklar arasında balo elbisesi içinde Cardi B vardı. Rihanna herkese odaklandı. Sadece çok şık kıyafetleri yüzünden değil. Fransız moda evinden bir model yıldız şekillerini vurguladı. Farrell Williams ile bir gösteri sırasında herkes 31 yaşındaki şarkıcının midesini genişledi. Rihanna bebek bekliyor. Şimdi bu sosyal ağlarda en çok tartışılan konu.

Share It FIRST:

  Rihanna

TOP