pink

Fotoğrafları üzerine Pink yorumlar

07.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Fotoğrafları üzerine Pink yorumlar
© Instagram / Pink
"En İyi Kadın Rock Şarkısı" ödülünde Grammy Ödülü'nü kazanan şarkıcı kısa süre önce kızının sosyal ağlarda bir fotoğrafını yayınladı. Şarkıcının kız ismi Willow, 8 yaşından biraz önce. Fotoğraftaki kız su jetleri altında koşuyor. Pink, çocuklarının fakir yetişmesi için sürekli olarak şarkıcıyı eleştiren kötü niyetli isteklilerin ifadelerini beklemeden fotoğrafları hakkında ilk yorum yapana başladı.

İşte kızım su altında koşuyor, koruyucu bir kask takmıyor, kayıp düşebiliyor ve aynı zamanda ciddi şekilde acı çekiyor. Ayrıca yanık kremlerinden korunmaz. Etrafta yokum, kimse onu izlemiyor ”dedi.

İlkbaharda, şarkıcı, o sırada iki yaşında olan en küçük oğlunun bir fotoğrafını yayınladı. Çocuk pelikan yakınındaki plajda duruyordu ve üzerinde bebek bezi yoktu. Birçok İnternet kullanıcısı bu fotoğraf hakkında öfkeyle konuşmaya başladı. İnsanlar çocuk bezi olmadan bir çocuğa yürüyemeyeceğinizi ve kuşun onu ısırabileceğini yazdı. Pink gibi ebeveynlerin uygunsuz çocuk bakımı için ebeveyn haklarından mahrum bırakılması gerekir.

Pink, bu yorumlara, insanlarla iyi olmadığını ve herhangi bir anne gibi, oğlunun bebek bezini nasıl bağlayıp çıkardığını fark etmediğini söyledi.

Share It FIRST:  Pink

TOP