other

Keira Knightley gizlice ikinci bir çocuğu doğurdu

09.17.2019     /     Haber yazarı: Dima

Keira Knightley gizlice ikinci bir çocuğu doğurdu
© Instagram / Diğer Haberler
34 yaşındaki Keira Knightley ikinci kez anne oldu. Paparazzi sayesinde "Karayip Korsanları" yıldızının hayatında neşeli bir olay yaşandı.

Fotoğrafçılar Londra'da dolaşırken kocası ve bir bebek arabasındaki yeni doğmuş bir bebekle mutlu bir anne yakalamayı başardı. Oyuncu kocası, müzisyen James Ryton'un yanında mutlulukla parlıyordu.

Yıldızın kocası bir bebek arabasını taşıyordu ve Kira kendisi için çiçek ve bir emzik taşıyordu. Çiftin en büyük kızı, dört yaşındaki Edie, bu kez evde kaldı.

Oyuncu nadiren kişisel hayatı hakkında konuşur. Her iki hamileliğini uzun süre saklamayı başardı. İlk doğanın ortaya çıkması da, sadece yoldan geçenler Knightley'yi kızla yürüdüklerinde fark ettiğinde ortaya çıktı.

Kira ikinci hamileliğini bildirmek için acelesi yoktu. Bu bahar Paris'teki Chanel seyir şovunda belirgin şekilde yuvarlak bir göbekle göründü ve ondan önce resmi açıklamalar yapmamıştı.

Hamilelik sırasında, Keira Knightley ayrıca paparazzilerin lenslerine düştü. Oyuncu, mütevazı bir yaşam tarzı sürmeyi tercih eden ünlülerden biri.

Share It FIRST:

TOP