Muhteşem Diriliş Nicki Minaj Roma Tatili

05.18.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Muhteşem Diriliş Nicki Minaj Roma Tatili
© Instagram / Nicki Minaj
Nicki Minaj, kadınlar arasında en çok satan solo rapçi. Pink Friday albümünün ilk şarkısı ... Roman Reloaded beklenmedik şekilde tablolara tırmandı.

2012'de Nicki Minaj, ilk albümü Pink Friday albümünün devamını hazırlıyordu. İlk single'ını Grammy'de sunmayı planladı. Gösteriyi açan Nicki Minaj, West Side Story'den Kendimi Güzel Hissediyorum. Roman Zolanski adı altında yeni bir single piyasaya sürüldükten sonra. Her ikisi de İngiliz aksanlarının karikatür sahteleri ile yapıldı.

şarkısı "Roman Holiday" Roma eşcinsel dönüşüm terapi Martha Roman ilacı diyor son derece istikrarsız kanca, vurgulanır nasıl anlatıyor. Kimse Roma tatillerini yeterince ciddiye almadı. Çoğu karıştı. O sırada herkes gösterinin Nicki Minaj’ın kariyerinin sonu olup olmadığını merak etti.

Grammy Nicki Minaj birkaç gün sonra radyo için Starships'i single olarak yayınladı. Pink Friday: Roman Reloaded. Performansın çerçeveleri neredeyse tamamen İnternetten tamamen temizlendi ve Roma tatilleri Nicki Minaj’ın kariyerinde unutulmaya başlandı.

" Roma Tatili " nin Twitter'daki bozulmamış kaosa gerçek bir film müziği olduğu anlaşılıyor . Trendin ne zaman başladığı ve ne kadar süreceği belli değil, ancak şarkının manik enerjisindeki bir şey 2019 için 2012'de olması gerekenden çok daha uygun görünüyor.

Roma tatillerinin yeniden canlanması da bir nevi kefaret gibi görünüyor. Son zamanlarda Nicki Minaj'ın bir dizi kariyer başarısızlığıyla karşılaştığı bir sır değil. Roma tatillerinin üzülmesine rağmen, bu, yedi yıl sonra şaşırtmayı ve heyecanlandırmayı başaran aynı vahşi, cesur iz. Bu, Nicki Minaj'ın stüdyoya getirdiği acımasızlığı hatırlatıyor.

Share It FIRST: