Son Michael Jackson Prens Jackson mütevazı bir hayat yaşıyor

05.9.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Son Michael Jackson Prens Jackson mütevazı bir hayat yaşıyor
© Instagram / Michael Jackson
Michael Jackson ölümden sonra durumunun çoğunu çocuklara bıraktı. Prens Jackson'ın 30 milyon dolar aldığı gerçeğine rağmen, tamamen normal bir yaşam sürdürüyor ve servetini göstermiyor.

Michael Jackson'ın oğlu Michael Joseph "Prens" Jackson Jr. nadiren kırmızı halıda görülür.

“Prens genellikle Michael adını, bazen de Mike adını taşıyor ve Los Angeles'ta Westside'da çok kısıtlı bir hayat yaşıyor” diyor bir kaynak. “Onunla tanıştın ve kim olduğunu bilmiyorsanız, onun bu kadar zengin ve ünlü bir çocuk olduğunu asla tahmin edemezdiniz. Dünyaya çok yakıştı, moda kıyafetler giymiyor ve parasını etrafa atmıyor. ”
Ama endişelenme, prens kendini tamamen mahrum etmiyor. “Harley Davidson motosikletlerini seviyor, bunlardan birkaçı var. Gerçekten yaptığı tek şey bu, ”diyor yakın arkadaşı. “Motosikletleri ve iki köpeği muhtemelen en büyük tutkusudur. Hava izin veriyorsa her gün motosikletini sürmeyi seviyor. Ve o en iyi köpek babası. Köpeklerini ne kadar sevdiğini görmek çok güzel. ”

Prens Jackson, 2016'dan beri Loyola Marymount Üniversitesi'nde okuyor. Burada kız arkadaşıyla tanıştı. “Çok aşık olduğu ciddi bir kızı var. Birkaç yıldır birlikte oldular, ama kişiliği hakkında çok gizli. Onu koruyor. Okulda tanıştılar ve ondan çok memnun görünüyor. Arkadaşları var, ama çevresini çok sıkı tutuyor ”diyor. “Ona en yakın insanlar ailesi.”

Share It FIRST: