Meghan Markle oğlunu dünyaya göstermek istemiyor

09.12.2019     /     Haber yazarı: Isabella

Meghan Markle oğlunu dünyaya göstermek istemiyor
© Instagram / Meghan Markle
Meghan Markle ve Prince Harry, oğullarını dünyaya kraliyet ailesinin aşıklarının istediği kadar göstermezler. Dört aylık Archie'nin bugün neye benzediğini kimse bilmiyor. Prens soyundan medyada düşesin yakın bir arkadaşı olarak tanımlandı. Meghan Markle ve ailesini ziyaret etti.

Meghan Markle ve Prince Harry ailelerini her seviyede gizli tutarlar. Oğulları Archie sadece dünyasına resmi giriş sırasında görülmüştür. Doğumundan hemen sonra ve vaftiz vesilesiyle. Bir zamanlar paparazziler bir polo maçında bir Meghan Markle yakalamayı başardı. Orada iki aylık oğluyla birlikte ortaya çıktı. Onu, kimsenin yüzünü görememesi için tuttu. Herkesin bildiği gibi, her yeni doğan bebeğin görünümü günden güne değişir. Archie Harrison en son dört ay önce döndü. Artık uzun süre medyada dolaşan fotoğraflardan bir çocuğa benzemiyor. Ellen DeGeneres, Meghan Markle ve Harry'nin oğlunun şimdi nasıl göründüğünü anlattı.

Kız bebeği kucağında tutma ve onu beslemenin bir şansı olduğunu söyledi. 6 kilo ağırlığında. O çok iyi bir çocuk. Ayrıca, düşesin kız arkadaşı, Archie'nin babasına çok benzer olduğunu söyledi. Birkaç hafta içinde Meghan Markle, Prens Harry ve Archie'nin Botswana'ya ilk ortak seyahatleri için ayrılacağını hatırlayın. Bu yolculuk sırasında herkes çocuğu tüm ihtişamıyla görebilecek.

Share It FIRST:

TOP