Meghan Markle kraliyet görgü kurallarını dinlemiyor

09.6.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Meghan Markle kraliyet görgü kurallarını dinlemiyor
© Instagram / Meghan Markle
Kraliyet ailesinin üyeleri, çoğu zaman çok ayrıntılı görevleri yerine getirmek zorundadır. Monarşinin sınırlarının ötesindeki temsili ile ilişkilendirilirler. Ve günlük yaşamları kesinlikle çok sıkı bir kraliyet görgü kurallarına göre düzenlenir. Bu kurallardan biri elmas takılar için de geçerlidir. Görünüşün aksine, ruh istediği zaman kimse onu giyemez.

Prenses olmak hiç de hoş değil. İngiliz monarşisinin üyeleri birçok yasak ve görgü kuralları ile sınırlıdır. Meghan Markle bazı kurallar paylaştı. Örneğin, resmi konuşmalar sırasında şefkat gösteremezler. Kişisel sosyal medya hesaplarına sahip olamazlar. Kadınlarda tırnaklar doğal renkte boyanmalıdır. Resmi etkinliklerde bacakların üzerinden geçmek yasaktır. Herkes bacaklarıyla beraber oturmalı. Ve bunlar sadece birkaç protokol kuralı.

Bir kural ayrıca elmas takmak için de geçerlidir. Düşes Meghan Markle ve Düşes Kate Middleton mücevherlere çok düşkünler. Ancak akşamları sadece elmas takılar takabilirler. Bunun istisnası Meghan Markle ve Princess Kate'in elindeki alyans.

Etiket uzmanı bunu röportajda söyledi. Onlara hangi duruma uygun olduğunu söyleyen özel insanlar var. Bazı mücevherler akşam 6'ya kadar, bazıları ise daha sonra giyilir. Akşamları elmas giyebilirsin.

Meghan Markle ve Kate Middleton bu kurala tam olarak uymuyorlar. Avustralya ziyareti sırasında Sussex Düşesi kendisinin zarif elmas şeklindeki küpeleri takmasına izin verdi. Buna karşılık, elmas küpelerdeki Kate yıllık partilerden birinde yer aldı. Kraliyet görgü kurallarının çoğu saçma olsa da, üyelerin kendilerine uyması gerekir. Bu aileye ait olmak prestijdir. Ancak hayatta olduğu gibi özgür bir şey yok.

Share It FIRST:

TOP