Eşi ve oğlu ile Meghan Markle yerel bir kafede öğle yemeği yedim

08.29.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Eşi ve oğlu ile Meghan Markle yerel bir kafede öğle yemeği yedim
© Instagram / Meghan Markle
Son zamanlarda Meghan Markle ve Prince Harry hakkında iyi bir haber olmadı. Bu nedenle, bir şekilde imajlarını korumaya ve sıradan insanlara daha yakın olmaya çalışıyorlar. Kısa süre önce, sıradan insanlar gibi yerel bir kafe ziyaret ettiler. Çift 3 aylık Archie'yi yanına aldı.

Meghan Markle ve Prince Harry, Archie'yi Wingfield'daki Rose & Crown Cafe'ye götürdüler. Frogmore malikanesine arabayla 10 dakika. Ziyaretleri yaklaşık iki saat sürdü ve herkes için bir sırdı. Görünüşe göre, bu kurumun ziyaretçileri kraliyet ailesinin bir kısmının yanına oturduğunu bile anlamadılar. Meghan Markle kocası ve oğluyla farkedilmeden gitti. Bu yemekten sonra sosyal ağlarda yayınlanmış fotoğraf yoktu. Sadece birkaç gün sonra, Meghan Markle bir kafe ziyaretini anlattı.

Kraliyet ailesinin ne yediği hala bilinmemektedir. İçtikleri bilinmektedir. Prens Harry'nin yemeğinde alkol seçtiği ve iki bardak İngiliz bira içtiği ortaya çıktı. Meghan Markle su içti. Bu işletmedeki fiyatların aşırı olmadığı ve sıradan bir kişinin yaklaşık 15-20 pound kadar iyi yemek yiyebileceği bilinmektedir. Ve bu, kraliyet ailesinin standartlarına bakarak, gerçekten ucuzdur. Ayrıca, pazar günü, ızgara indirimli olarak satılmaktadır. Küçük Archie bütün zamanını düşesin yanındaki beşikte geçirdi. Ayrıca, Meghan Markle sık sık onu kucağında tuttu. Archie çok sakindi ve hiç ağlamadı. Meghan Markle, Prens Harry ve Archie'ye ek olarak, orada aile gardiyanları vardı. Bir süre sonra, sekreter olarak adlandırılan başka bir adam masada oturdu.

Kurumun birkaç ziyaretçisi, kraliyet ailesini hala tanıdı. Bu bilgiyi basına satmaya karar verdiler. Görevlilerin sakin olduğuna dikkat çektiler. Meghan Markle ve Prince Harry gibi tamamen sıradan misafirleriydi. Dahası, bunun kraliyet ailesinin bu kurumu ilk ziyareti olmadığı izlenimini edindiler.

Share It FIRST:

TOP