Meghan Markle çok seçici bir işverendir

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Meghan Markle çok seçici bir işverendir
© Instagram / Meghan Markle
Meghan Markle iyi bir işveren gibi görünmüyor. Çalışanlarını çok çabuk kaybediyor. Asistanlar birkaç ay çalıştıktan sonra onu terk ediyor. Güvenlik şefi bile düşesin havasından bıkmıştı. Altı aylık hizmetten sonra istifa etti. Meghan Markle ayrıca oğlu için iki dadı tuttu. Ancak onlarla işbirliği çok kısa sürdü. Şimdi, görünüşe göre, bir çocuğa bakmak için mükemmel bir yardım buldu.

Meghan Markle ve Prince Harry bu yılın Mayıs ayında ebeveyn oldular. Düşes bir oğlu doğurdu. Ona Archie Harrison adı verildi. En başından beri, kraliyet çiftinin bir çocuk yetiştirirken kuralları tekrar tekrar çiğnediği biliniyordu. Meghan Markle çok kaprisli ve talepkar bir düşes idi. Kraliyet mahkemesinin kurallarıyla ilgilenmiyor.

Düşes, yalnızca kraliyet protokolünü sürekli ihlal etmiyor. Sık sık insanlarla çatışma içine giriyor. Çoğu çalışanları ile birlikte. Birkaç ay çalıştıktan sonra kovuldular. Meghan Markle bir çalışanı çok hızlı bir şekilde kovabilir. Mesela, Mayıs ayında bir gün çalıştıktan sonra dadısını kovdu. Başka bir dadı sadece gece vardiyası için gelmesi gerekiyordu. Ayrıca görevleriyle baş etmedi ve yakında kovuldu.

Ancak İngiliz yayınına göre, Meghan Markle nihayet mükemmel dadıyı buldu. Çiftin ilk tatilini çocuklarıyla geçirdiği Elton John'un mülküne bile davet edildi.

Meghan Markle çok zorlu bir annedir. Yeni dadı, alanında bir profesyoneldir. Anlaşılan dadı, kraliyet çiftiyle yaşamıyor, evinden işe gidiyor. Bebeğim Archie ile harika bir iş çıkarıyor. Çocuk zaten yeni dadısına aşık olmayı başardı. Meghan Markle ve Prince Harry böyle bir asistandan çok memnunlar. Belki bu sefer, yeni dadı kraliyet ailesinde uzun süre kalacak.

Share It FIRST: