Meghan Markle sosyal ağlarda fotoğraf paylaştı

08.23.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Meghan Markle sosyal ağlarda fotoğraf paylaştı
© Instagram / Meghan Markle
Hamileliği sırasında, Meghan Markle Marks & Spencer markası için kendi giyim hattını yarattı. Koleksiyon işsiz kadınlara yardım etmek için tasarlanmıştır. Bir alıcı bir parça giysi satın aldıktan sonra, ikinci şey ihtiyacı olan bir kişiye yardım etmektir. Proje, patronu Meghan Markle Düşesi olan organizasyonu Smart Works'ün kontrolünde. Koleksiyonların mağazalardaki çıkış tarihi büyük bir sır. Tüm endikasyonlar bunun birkaç hafta içinde gerçekleşeceği yönünde. Meghan Markle ilk fotoğrafları sosyal ağlarda yayınladı. Bu fotoğraflarda çalışmanın hangi aşamada olduğunu gösterdi.

Meghan Markle "sussexroyal" adı altında fotoğraf gönderdi. Prens Harry'nin karısı, oğlunun doğumundan bir ay önce, nisan ayının başında kurdu. İlk başta, prens çiftin hesabının bir yabancı tarafından kontrol edildiği varsayılmıştır. Ancak İnternet kullanıcıları, Düşesin reddetmediği içerikte Amerikan cümleleri gördüler.

Ne yazık ki, düşes koleksiyonun reklamını yapan posterlerde görülmeyecek. Meghan Markle sadece bir eylem koordinatörüdür. Gülüşüne bakılırsa, işler iyi gidiyor.

Tabii ki, Sussex Düşesi'nin kıyafetleri çok çabuk tükenecek. Ne yazık ki, piyasaya kaç birim piyasaya sürüleceği ve fiyatlarının ne olduğu bilinmemektedir.

Share It FIRST:

TOP