Meghan Markle oğlu gizler

08.17.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Meghan Markle oğlu gizler
© Instagram / Meghan Markle
Yakın zamana kadar, hiç kimse Prenses Meghan Markle ve Prens Harry'nin oğlunu görmedi. Son zamanlarda, bebeğin fotoğrafları sosyal ağlarda göründü ve fotoğraflar uzaktan çekildi. Bunlar İngiliz kraliyet ailesinin resmi fotoğrafları değil, sadece paparazzilerin fotoğraflarıydı. Bu yüzden herkes Prince Archie'nin neye benzediğini merak ediyor.

Meghan Markle, bu yıl 6 Mayıs'ta bir oğlu doğurdu. Küçük prensin vaftizi tam olarak bir ay sonra gerçekleşti. Meghan Markle ve Harry'nin oğlu Archie Harrison adını aldı. O günden beri genç aile halka açık bir çocukla ortaya çıkmadı. Temmuz ayının ortalarında paparazziler, Meghan ve oğlunu uzaktan fotoğraflamayı başardı. Fotoğraflar polo maçı sırasında çekildi. Ancak, bunlar çok kaliteli fotoğraflar değildi. Bu nedenle, kim Meghan Markle’ın elinde olduğunu söylemek mümkün değil. Büyük Britanya’nın tümü, çocuklu bir düşesin doğuşunu dört gözle bekliyor. Meghan Markle'ın gizliliğe değer verdiği ve medyayı kapattığı bilinmektedir. Bu nedenle, bu yakında gerçekleşmeyebilir.

Prens Archie sadece 3 aylık, çok sakin bir bebek. Çocuk anne-babaya fazla sorun çıkarmaz.

En son fotoğraflar, Archie’nin kafasının ilk yumuşak, kabarık kırmızı saç olarak göründüğünü gösteriyor.

Prens Harry çok yakışıklı bir adam. Bu nedenle, eğer Archie zaten onun gibiyse, o zaman başka bir güzel aristokrat büyüyor. Bununla birlikte, bebeklerin görünümünün her gün değiştiği bilinmektedir. Archie'nin neye bakacağını görmek zor.

Share It FIRST:

TOP