Meghan Markle doğum gününü kutladı

08.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Meghan Markle doğum gününü kutladı
© Instagram / Meghan Markle
4 Ağustos'ta Meghan Markle 38 yaşına girdi. Bu vesileyle, Prens Harry karısını sosyal ağlarda kutladı. Meghan Markle, kraliyet geleneğinin emriyle, günü sevdikleriyle geçirdi. Tören kapatıldı ve çok az ayrıntı açıklandı. Son zamanlarda internette doğum günü pastası fotoğrafları var.

Pasta çok büyük değildi. Ayrıca, Meghan Markle sağlıklı bir yaşam tarzı için tutkuyla tanınır. Özel bir günde bile sağlıklı bir diyet yapmadığı ortaya çıktı. Meghan havuçlu bir kek seçti. Pasta güzelce dekore edilmiş ve çok lezzetli görünüyordu.

Meghan Markle için Havuçlu Kek, Londra Luminary Bakery tarafından yapılan bir çalışmadır. Bu seçimin tesadüfi olmadığı ortaya çıktı. Sussex Düşesi bir pastane hizmetini defalarca kullandı.

Luminary Bakery, sadece pasta sipariş edebileceğiniz bir pastane değildir. Burası sosyal konumu düşük insanların iş bulmalarına, yeni meslekler öğrenmelerine yardımcı olan bir yer. Meghan Markle ayrıca bu sosyal açıdan savunmasız insanlara yardım ediyor. Doğum gününde bile iyi bir örnek vermeye çalışıyor.

Share It FIRST:

TOP