II Elizabeth Meghan Markle'ye özel bir akıl hocası atadı

08.3.2019     /     Haber yazarı: Oksana

II Elizabeth Meghan Markle'ye özel bir akıl hocası atadı
© Instagram / Meghan Markle
Meghan Markle hızla dünyadaki medya ve toplumun sempatisini kazandı. Herkes ilişkinin ilk ayında aktrisin ve Prens Harry'nin fotoğraflarına endişeyle baktı. Düğünden hemen sonra her şey değişmeye başladı. Meghan Markle, kraliyet protokolüyle uyuşmayan durumlara giderek daha fazla izin veriyor. Genel kabul görmüş geleneklere rağmen işler yaptı. İngiliz medyasının prensese karşı artan isteksizliği nedeniyle Kraliçe II. Elizabeth, kraliyet ailesinin yeni üyelerine biraz yardım etmeye karar verdi.

Kraliyet biyografisi Katie Nicholl'e göre, kraliçe Sophie Wessex'i Meghan Markle'ye mentor olarak atamaya karar verdi. Meghan Markle'yi kraliyet ailesinin günlük yaşamıyla tanıştıracak. Sadece onu eğitmemeli, aynı zamanda arkadaşı ve desteği de olmalı.

Sophie Wessex, 1999 yılında aileye katıldı. Kraliçe Edward'ın en küçük oğluyla evlendi. Evliliğinde iki çocuğu var. Sophie, nişanlanmadan önce PR endüstrisinde çalıştı. Düğünden sonra, Meghan Markle gibi, kendisini tamamen kraliyet ailesine adadı.

Sophie ve Meghan Markle'nin ortak bir yanı var. Her ikisinin de pes edip kraliyet ailesinin ötesine geçmek zorunda kaldıkları çok başarılı bir kariyeri vardı. Ayrıca modayı seviyorlar ve anneler. Prens Edward'ın karısı, taze pişmiş bir anne ile yılların deneyimini paylaşabilir.

Meghan Markle daha halka açık görünmeye başladı.

Share It FIRST:

TOP