Meghan Markle işsiz kadınlara yardım ediyor

08.1.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Meghan Markle işsiz kadınlara yardım ediyor
© Instagram / Meghan Markle
Meghan Markle bir yardım etkinliğine yapılan gizli ziyaretler sırasında fotoğraf gösterdi. Son zamanlarda, Düşes, diğer markalarla birlikte bir iş kıyafeti üretti. Bu kıyafetlerin satışından elde edilen kar bir yardım fonuna gidecektir.

Geçen yıl, Meghan Markle bir yardım vakfı açtı. Bu fon işsiz kadınlara yardım ediyor. İletişim, özgüven ve iş becerileri öğretilir. Böylece, son zamanlarda bir parlak dergide Düşes'in fotoğrafları yayınlandı. Bu fotoğraflar, Meghan'ın bir hayır kurumuna yaptığı gizli ziyaretler sırasında çekildi. Fotoğraflarda Meghan Markle hala hamile.

Bu resimler, düşesin kadınların röportaj için giyilebilecek kıyafetleri seçmelerine nasıl yardımcı olduğunu göstermektedir. Örgütün çalışmaları hakkında görüşmelerde Meghan Markle'nin bir masada oturduğu bir fotoğraf da var.

Bu yardım, birçok kadının özgüven kazanmasına ve iş bulmasına yardımcı olur. İlk olarak, bir kadının kendine güvenmesi için yardım edilir. Daha sonra görüşme sırasında iletişim kurmaları öğretilir. Son olarak, kadınlara işe ilk ziyaretlerinde ve her gün iş için bir dolap seçmek için doğru yol öğretilir. Kadınlar internet üzerinden iş bulurlar. Bir kadınla röportaj yapıp işe alındığında, organizasyon ona beş kıyafet daha verir. Bu kıyafetlerde bir kadın işe gidebilecek. Bu, kadınların ilk maaşlarını almadan önce bir ay yaşaması için çok yardımcı oluyor.

Share It FIRST: