Meghan Markle oğlu Archie için vejetaryen bir diyet planlıyor

07.20.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Meghan Markle oğlu Archie için vejetaryen bir diyet planlıyor
© Instagram / Meghan Markle
Meghan Markle ve Prens Harry hala şaşırtmaktan vazgeçmiyorlar. Meghan Markle bir İngiliz prensi karısı olduğu için nihayet kaprislerini yerine getirip lüks içinde yaşayabilir. Aynı zamanda, kraliyet ailesinde hüküm süren tüm kurallara uzaktan uygulanır.

Sussex Düşesi o kadar ünlü hissetti ki son zamanlarda Wimbledon'da belirdi ve fotoğrafçılar için korumalar çekti.

Ancak bu, popülaritesinde ölçülebilirdi, çünkü her gün hayatından yeni mesajlar alabiliriz.

Bu kez, İngiliz tabloid, Meghan Markle ve Prince Harry'nin oğulları için özel bir diyet geliştirdiklerini bildirdi. Megan'ın hamile kalmasından bu yana, çiftin ne yediğine daha fazla dikkat etmeye başladığı bir sır değil. Et tüketimini büyük ölçüde sınırladıkları ve sebze, meyve ve bitkisel ürünlere daha fazla önem verildiği ortaya çıktı.

Meghan Markle ve Harry'nin oğulları Archie için benzer bir diyet kullandıkları iddia ediliyor. Böylece çift, oğullarını veganlığa geçiş için hazırlamak istiyor. II. Kraliçe II. Elizabeth, bu seçimi kabul etmiyor, görünüşe göre seçimlerini kabul etmiyor ve buna tahammül etme niyetinde değil.

Meghan Markle çok iyi kabul görmeyen sınırları geçmeye devam ediyor. Çocuğu vegan olarak yetiştirmek, monarşiye müsamaha göstermez. Kaynak, bu sadece büyükannesini üzmek istemeyen Meghan ve Harry arasında yoğun tartışmalar yarattığını söyledi.

Share It FIRST:

TOP