Madonna ve eski aşkı

07.12.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Madonna ve eski aşkı
© Instagram / Madonna
1995 yılında rapçi Tupac Shakur, şarkıcıya hem ilişkilerini hem de pişmanlıklarını tartıştığı el yazısıyla yazılmış bir mektup yazdı. NME'ye göre, kişisel bir not, eski kız arkadaşı pop yıldızı Darlene Lutz tarafından müzayede edilen geniş bir ürün koleksiyonuna dahil edildi. Teklif, 17 Temmuz'da çevrimiçi olarak başlayacak.

24 sayfalık Tupac tarafından şarkıcıyla ilişkisini sona erdirmek için üç sayfalık bir mektup yazılmıştı. Mektupta onun arkadaşı olamadığımız için özür diler ve birlikte iyi vakit geçirdiğiniz için teşekkür eder.

Madonna daha önce, mektubun gerçekten kendisine ait olduğu gerekçesiyle açık artırmayı durdurmaya çalışmıştı.

Rolling Stone'a göre, Temmuz 2017'de hakim, bir acil mahkeme kararının verilmesinden sonra parçanın satışını durdurdu ve ardından mektubun fiyatı 100.000 dolar oldu. Bununla birlikte, Nisan 2018'de hakim, mektubun sanatçının eski bir çalışanından aldığı Gotta Have Rock and Roll şirketine ait olduğuna karar verdi.

Açık artırma sitesi minimum 100 bin dolarlık teklif içeriyor. Açık arttırmacılar, el yazısıyla yazılmış bir makalenin sonuçta 300 bin dolara satılabileceğini hesapladı, ancak taranmış sürümleri zaten yıllardır internette.

Share It FIRST:  Madonna

TOP