Logan Paul bir kariyer için okulu bıraktı

07.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Logan Paul bir kariyer için okulu bıraktı
© Instagram / Logan Paul
Logan Paul, Amerikalı bir video blog yazarı, şovmen ve oyuncu. Sitede video görüntüleme ve depolama hizmetleri veren kanallar vardır. Bu sitedeki en tanınabilir yıldızlardan biri.

Fakat Logan Paul, hemen böyle bir takdir alamadı. Bir blog yazarının kariyerinin başlangıcı, tüm blog yazarlarınınkiyle aynıydı. İzleyiciler videoyu izlemek için siteyi ziyaret etti, izleyenlerin ve abonelerin sayısı her geçen gün arttı.

Logan Paul, yaklaşık beş yıl önce video blogcusu kariyerine bir öğrenci olarak başladı. Kısa komik videolar çekti, içlerinde arkadaşlarını çekti. Bir yıl sonra, Logan üniversiteden ayrıldı ve bir video oluşturmakla yakından ilgilendi.

Video blogcular Pepsi, Ritz, Virgin Mobile ve HBO gibi birçok tanınmış şirketi farkettiler. Logan Paul'un bu şirketlerle anlaşması var. Kariyerinin başlangıcından iki yıl sonra, Logan Paul dokuz milyondan fazla aboneye sahipti.

Üç yıl önce, Logan Paul'un videolarını yayınladığı kanal kapandığında, dünyaca ünlü başka bir sitede çalışmaya başladı. Her gün eskisinden daha uzun süren videolarını yüklemeye başladı. Bu videoların içeriğinin stili aynı kaldı. Şu anda Logan Paul'un yaklaşık 25 milyon abonesi var. Birçok şovda, televizyon şovlarında, filmde cameback rolü oynadı.

Share It FIRST:TOP