Logan Paul kardeşi Jake ile bir boks maçı için hazırlanıyor

05.15.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Logan Paul  kardeşi Jake ile bir boks maçı için hazırlanıyor
© Instagram / Logan Paul
YouTuber Logan Paul zaten bir sonraki boks rakibini düşünüyor, bu kez kardeşi Jake Paul ile boks yapmak istiyor.

Logan Paul oldukça başarılı. Dünyanın en büyük YouTube'u oldu. Kendi belgeselini " Flat Earth " yaptı. Ayrıca amatör seviyede boks yetenekleri var.

Logan Paul, HollywoodLife'da göründükten sonra, Logan Paul, büyük olasılıkla o ve Jake'in 2020'de boks ringinde yüz yüze olabileceğini açıkladı.

“ Söylerdim Jake , ” diye açıkladı. “ Dürüst olalım, bir yılda, ikimizin de ikinci kavgamızı yaşayacağımız zaman, bizimle savaşmaya değecek tek bir YouTuber değil, yüzüğe girebilecek ve içinde kalabilecek kadar iyi olacak.” Böylece yapabiliriz, kardeşine karşı kardeş. "

Logan Paul, bir boks maçında Jake ile buluşma fikrinin, iki erkek kardeşle yakından tanışan birçok insanı memnun etmediğini söyledi. Buna rağmen, iki kardeş arasındaki düello gerçekleşecek.

“ Bu arada, ailem bu fikirden nefret ediyor. Bununla bir şey yapmak istemiyorlar. Yöneticilerim bu fikirden nefret ediyor. Ama YouTube'da desteğinizi aldık! Logan Paul, Jake Paul, 2020! "

Aralarındaki boks maçı internette büyük bir heyecan ve ilgiye neden olur.

Son yıllarındaki KSI ve küçük kardeşi Deji'ye olan mücadelelerinde sırasıyla Logan ve Jake iyi bir gösteri yapabileceklerini kanıtladılar, bu yüzden üstlerine çok çeşitli ksilinler yazılacak.

Eğer gelecek yıl Logan, boks ringinde Jake ile buluşmazsa, o zaman dövüşebileceği daha birçok YouTube oyuncusu olacak.

Özellikle 2018'de çekilişe son verdikten sonra, KSI ile tekrar görüşme şansı her zaman vardır ve iki tane daha mücadele planladıklarını resmi olmayan birçok rapor vardır.

Share It FIRST:TOP