LeBron James basketbol dünyası üzerinde büyük bir etki yaptı

07.10.2019     /     Haber yazarı: Oksana

LeBron James basketbol dünyası üzerinde büyük bir etki yaptı
© Instagram / LeBron James
LeBron James, dünyadaki en iyi basketbol oyuncusu olacak. O, atılan puan sayısında mutlak şampiyon olacak. Ekibi finalde yöneten takım lideri oldu. Lebron James, aynı zamanda dünya çapında yardım çalışmalarına katılmaktadır. Sporcuların güç özgürlüğünü temsil eder.

Dokuz yıl önce LeBron James, South Beach'teki bir oyunda yeteneklerini gösterdi. Fanları onaylamak yerine, cevaben öfke aldı. Bir süre sonra NBA Şampiyonasında yeteneklerini ve yeteneklerini göstermeye karar verdi.

Miami'ye taşınmasından sonra, LeBron James nihayet diğerleri hakkındaki fikrini değiştirdi. Bu onun kariyerini etkiledi. Önemli bir karar vermek ve bir sonraki oyunu düşünmek için tatile bile gitmesi gerekiyordu.

LeBron James'in basketbol dünyasında büyük etkisi oldu ve oyuncuların istedikleri yerde oynamalarını sağladı. Örneğin: Jimmy Butler, Miami'de kalmak istediği için çok para reddetti. Kyrie Irving Brooklyn'e taşındı, çünkü Networks çocukken hastaydı ve Kevin Durant onu terketti çünkü arkadaşı olmadan oynamak istemedi.

NBA sahipleri güçlerini kısa sürede azaltıyor. LeBron James bu konuda çok büyük bir etki yaptı. Bir yıl önce, LeBron James basketbol okulunu açtı, bu okulun öğrencileri zaten oyunda inanılmaz bir ilerleme kaydediyor.

İnsanlar bir basketbol oyuncusunun hareketlerinin kendisine ve arkadaşlarına zarar vereceğini düşünüyordu. Hepsinden kötülük için, LeBron James kazanmayı öğrendi ve Carter ve Paul'un kendi alanlarında profesyonel olduğunu kanıtladı.

Share It FIRST:TOP