Lady Gaga sevgilisinden ayrıldı

08.27.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Lady Gaga sevgilisinden ayrıldı
© Instagram / Lady Gaga
Geçtiğimiz birkaç ay boyunca, Lady Gaga ve Bradley Cooper çift hakkında en çok konuşulanı oldular. Romantizmi hakkında konuşun Oscar'lardan sonra başladı. Lady Gaga ve Bradley Cooper birlikte “Shallow” şarkısını söylediler.

Bradley Cooper uğruna Lady Gaga'nın nişanlısını terk ettiği biliniyordu. Ayrıca aşk ilanıyla bir dövme yaptı. Bütün bunlar, oyuncunun Model Irina Shayk ile olan ilişkisinin korunmadığı anlamına geliyordu. Aylarca, aktörün Lady Gaga ile olan aşk ilişkisine dair söylentileri görmezden gelen çift, bu yılın Haziran ayında dağıldı.

Lady Gaga'nın derhal aktöre taşındığı bildirildi. Hatta bazıları hamile kaldığından şüpheleniyordu. Son zamanlarda şarkıcı ve aktörün ayrıldığı biliniyordu.

Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın ayrılmasının ilk söylentileri birkaç hafta önce ortaya çıktı. İnternet fotoğrafları göründükten sonra. Bu fotoğraflarda Lady Gaga, Dan Horton'u öper. Taraftarlar, bu şekilde şarkıcının, halkın dikkatini Bradley ile olan ilişkisinden uzaklaştırmak istediğinden şüpheleniyor.

Parlak bir yayın Lady Gaga ve Bradley Cooper'ın gerçekten ayrıldığını bildirdi. Görünüşe göre, oyuncu yeni bir ilişki kurmaya hazır değildi.

Share It FIRST:

TOP