Lady Gaga Aynı Anda Üç Adamla Roman Döndürdü

08.23.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Lady Gaga Aynı Anda Üç Adamla Roman Döndürdü
© Instagram / Lady Gaga
Leydi Gaga boş değil. Şarkıcının sadece Bradley Cooper ile değil aynı zamanda flört ettiği de ortaya çıktı. İki kişiyle daha flört etti. Her biri tek başına rakiplerin varlığı hakkında hiçbir fikrinin olmadığını düşünüyordu.

Lady Gaga, yabancı magazinlerden birinin anlattığı gibi, bir dişi peygamber devesi. Erkeklerin duygularını umursamıyor. Lady Gaga, memnuniyetini bir kaide üzerine koyuyor. Karşı cinsin duygularıyla oynuyor.

Bradley Cooper sırada sıradaydı. Birkaç aydır Lady Gaga ve oyuncunun romantizmi hakkında konuşuldu. Çiftin yakın ilişkisi, oyuncu ve model Irina Shayk'ın boşanmasının doğrudan nedeni olmaktı. Her şey görünüşte "Yıldızın Doğuşu" filminde başladı. Leydi Gaga orada büyük bir rol oynadı. Bradley Cooper onun sahne ortağıydı.

Oscar sırasında, çift sahnede “Sığ Su” şarkısını yaptı. Şarkı sırasında çift sarıldı. Öpücükten bir milimetre uzaktalardı. O zamandan beri, şov dünyasında bir numaralı çift oldular.

Şimdi, Lady Gaga'nın sadece Bradley Cooper ile değil aynı zamanda flört ettiği de ortaya çıktı. Şarkıcı entourage göre, ikinci adam bir ses mühendisi - Dan Horton. Çift Los Angeles'ta bir akşam yemeği sırasında paparazziler tarafından yakalandı.

Üçüncüsü Amerikalı aktördü - Jeremy Renner. Pek çok kişiye göre, bu kişi şarkıcı için ideal bir çift.

Share It FIRST:

TOP