Kylie Jenner kız kardeşi Kendall'ın kıskanmasına neden oluyor

06.13.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kylie Jenner kız kardeşi Kendall'ın kıskanmasına neden oluyor
© Instagram / Kylie Jenner
Kylie Jenner ile kız kardeşi Kendall oldukça başarılı kızlar ve genç yaşlarına rağmen çok şey başardılar. Farklı babalardan doğdukları için Kardashian kız kardeşlerle konuşulmamış bir mücadeleleri var.

Kendall ve Kylie Jenner'in her birinin oldukça büyük bir finansal durumu var. Ve bunu kamuya açık göstermemelerine rağmen, bu onların anlaşmazlıklarının nedeni olabilir.

Kendall ve Kylie Jenner tamamen farklı ve eşsiz kişilikler. Okula geri döndüğünde, Kylie Jenner kız kardeşi Kendall'ın imrencisiydi. Kylie Jenner her zaman çok arkadaş canlısıydı ve çabucak arkadaş oldu, Kendall ise yalıtılmış ve yabancılaştı.

"Günlerdir bir sürü odasında oturdu ve Kylie Jenner birçok arkadaş vardı çünkü ağladı var ve ne yapacağımı bilmiyorum ve şimdi ben duyguları arayacak," - Kendall diyor.

Tabii ki Kendall kız kardeşi Kylie Jenner'ı taklit etmeye çalıştı. Bu da kız kardeşler arasında anlaşmazlıklara yol açtı.

Şimdi kız kardeşler Kendall ve Kylie Jenner olgunlaştı, her biri kendi yönünde büyük başarı elde etti ve ilişkileri hiç olmadığı kadar yakınlaştı.

Share It FIRST:TOP