Kendall Jenner yeni bir romantizm başlattı

09.3.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Kendall Jenner yeni bir romantizm başlattı
© Instagram / Kendall Jenner
Sosyal ağlardaki model yeni bir video yayınladı. Bu videoda, bir adam yıldız için bir şarkı söyler. Son zamanlarda, Kendall Jenner başka biriyle ilişki içindeydi. Şu anda, bekar.

Kendall Jenner geçenlerde arabasını sürdü. Videoyu sayfasındaki sosyal paylaşım ağında paylaştı. Modelin yanında Fai Khadra vardı. Model bir adam olmak istediğini söyledi ve o sırada arabada bir şarkı çalıyordu.
Hadra, Kardashian ailesinin bir arkadaşıdır. Kendall Jenner'in yakın arkadaşıdır. Çift, romantizmini henüz onaylamadı. Arabadaki video, çiftin yalnız olmadığını gösteriyor. Hala arabada kimin olduğu ve videoyu kimin çektiği bilinmiyor.

Kendall Jenner ve arkadaşlarının Kanye West'in Pazar günkü servisine gideceği bilinen tek bir şey var: Servis çok büyük insan kalabalığını topluyor, ayrıca Brad Pitt de bu hizmetten haberdar edildi. Oyuncu haftalık olarak bir ibadet servisine katılır. Kendall Jenner ve Hadra, pazar gününe ait fotoğraf veya videolarda görünmez. Kim Kardashian genellikle haftalık ibadetin fotoğraflarını ve videolarını paylaşıyor.

Share It FIRST:

TOP