Kendall Jenner döküntülerle mücadele ediyor

08.19.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kendall Jenner döküntülerle mücadele ediyor
© Instagram / Kendall Jenner
Kendall Jenner, zengin bir ailenin ünlü bir temsilcisidir. Kendall Jenner yeni bir sivilce kremi ile geldi. Yıldızların ve ünlülerin listesi çok uzun. Bir gecede sivilce kuruması için hızlı ve etkili bir şekilde çalışır.

Şov dünyasında görünüm her şeydir. Ve beklenmedik bir sivilce, stilistlerin ve makyaj sanatçısı çalışmalarının etkisini mahvedebilir. Kendall Jenner buna ikna olmuş ve Golden Globes 2018 gala konserinde çok dikkat çekici yılan balıklarıyla sahne aldıktan sonra bir eleştiri dalgasıyla karşılanmıştır. Kalın bir makyaj tabakası bile yüzündeki sivilceleri örtemedi.

Kızı Chris Jenner sivilce ile uzun süre uğraştı ve sadece birkaç ay süren terapiden sonra bu kusurdan tamamen kurtuldu. Şaşırtıcı yıldızlar hızlı ve etkili yöntemler aramaz. Neredeyse bir gecede döküntülerle baş etmenin bir yolunu bulmak istiyorlar. Kendall Jenner, Proaktif Akne Önleyici Kozmetik'in yüzü oldu. Kız kardeşi başka bir çözüm buldu. Chloe Kardashian ve Kylie Jenner, bir gecede akne kurutmak için bir tonik kullanıyorlar.

Share It FIRST:

TOP