Kendall Jenner Eski Bir Romantizm Başlattı

08.13.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Kendall Jenner Eski Bir Romantizm Başlattı
© Instagram / Kendall Jenner
Kendall Jenner, zengin bir ailenin ünlü bir temsilcisidir. Çok uzun zaman önce, Kendall Jenner Rocky'den ayrıldı. Geçen gün, Rocky gözaltından alındı. Son haftalarda, Rocky en zor zamanda çok zor zamanlar geçirdi. Rocky'nin ihlal kaydı sosyal ağlarda. Videoda, rapçi Stockholm'de yoldan geçenleri yenerek İsveç polisinin eline geçti. Adam tutuklanmasına rağmen, Donald Trump bile masumiyetine inanıyordu. Cuma günü, İsveç savcılığı, müzisyen ve iki meslektaşı için altı ay hapis istedi. Aynı zamanda, adam gözaltından serbest bırakıldı ve ABD’deki kararı beklemesine izin verildi. Rapçi, zamanını kaybetmeme kararı aldı ve hemen hemen bardan sonra aşk fetihlerine konsantre oldu.

Cuma gecesi geç saatlerde Amerika Birleşik Devletleri'ne döndü. Pazar günü, Kanye West tarafından düzenlenen bir serviste göründü. Kocasının hizmetinde Kim Kardashian'a, Rocky tarafından farkedilmeyen Kendall Jenner de katıldı. Kayıt internette yayınlandı. Videoda 23 yaşındaki Kendall Jenner ile flört ettiğini gösteriyor.

Kendall Jenner ve Rocky 2016 yılında bir araya geldi ve çeşitli halk etkinliklerinde bir araya geldi. Met Gala'dan ünlü fotoğraf. Fotoğrafta rapçi Kendall Jenner'ın kalçalarını yakalar.

Share It FIRST:

TOP