Keanu Reeves tanınmayacak kadar değişti

08.14.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Keanu Reeves tanınmayacak kadar değişti
© Instagram / Keanu Reeves
Keanu Reeves 30 yıl önce rolüne geri döndü. Ancak yaklaşmakta olan “Bill & Ted Müziğin Yüzü” filminin son fotoğraflarında eski Ted'e benzemiyor.

“Bill & Ted Müziğin Yüzü” nün sahne arkası fotoğrafları sosyal ağlarda değildi. Bu popüler 90'lı yılların serisinin bir sonraki sürümüdür. Alex Winter ve Keanu Reeves yine ana karakterleri oynayacak.

Setteki ilk fotoğraflarda Keanu Reeves pembe bir tişörtle kaçtı. Tıraşlıydı ve uzun saçlıydı. Serinin kahramanı farklı görünüyor. Kalın sakal ve tıraşlı kenarlı saç kesimi, geçici makyaj.

Alex Winter ve Keanu Reeves’in 1989’daki Bill and Ted’in The Fantastic Adventures adlı filminde gençlerin rolünü oynadıklarını hatırlayın. Gençler dünyayı dolaştı. İki yıl sonra, Bill ve Ted's Crazy Expedition'ın devamı filmde serbest bırakıldı. Film için lisans almış iki sezon çizgi roman, çizgi roman ve video oyunu da vardı.

Bill & Ted Müziğin Yüzü, Alex Winter'ın büyük ekrana muhteşem bir dönüşü olacak. Uzun süre asıl olarak televizyon yönetmeni ve dublaj oyuncusu olarak çalıştı. Keanu Reeves, aksine, oyuncu sonra aranıyor.

Amerikan galası 21 Ağustos 2020'de yapılacak.

Share It FIRST:

TOP