Keanu Reeves bir süper kahraman olabilir

08.11.2019     /     Haber yazarı: Alexandra

Keanu Reeves bir süper kahraman olabilir
© Instagram / Keanu Reeves
MCU'da Namora olarak Keanu Reeves. Namor kavramsal çizimi. Marvel'in çizgi roman kahramanlarından biri. Henüz büyük ekranlarda görünmedi. Keanu Reeves'in bu rolde neye benzeyeceğini düşünün. Kavramsal eskizlere bakınız.

Hikaye Atlantis'in çizgi roman efendisi ve Marvel tarihindeki ilk kahramanlardan biri tarafından çizildi. Ekranda görmedik. Herkes MCU'nun kahramanı yeni filmlerle tanıştırmak istediğini anladı. Uzun zamandır duyuldu, ancak bugüne kadar hiçbir adım atılmadı. Bir süre önce, ağda Keanu Reeves tarafından oynanan bir kahraman hakkında söylentiler vardı. Namor, yeni Black Panther 2 filminde görünebilir. Bunlar henüz onaylanmış raporlar değildir. Olası bir rol için oyuncu seçimi henüz başlamadı, taraftarların zaten kendi adayları var. Kamuya göre, Keanu Reeves bu role en iyi şekilde uyar.

Keanu Reeves, John Wick'in aksiyon filmi dizisinde başrol oynadı. Varsayımlar o kadar yüksek ki Alexander Lozano'nin dikkatini çekti. Marvel Studios'ta çalışan bir sanatçı. Namor olarak Keanu Reeves ile konsept çizimi yayınladı. Hayranların zevkine yapıldı.

Share It FIRST:

TOP