Filmin devamında Keanu Reeves oynayacak

08.8.2019     /     Haber yazarı: Oksana

Filmin devamında Keanu Reeves oynayacak
© Instagram / Keanu Reeves
Keanu Reeves 2019'un ana yıldızlarından biri oldu. Aktör popülerliğini yeniden canlandırıyor. Oyuncu, Matrix filmi için bilinir. Bill ve Ted filminin setinden yeni bir fotoğraf internette ortaya çıktı.

1989'da komedi filmi Bill & Ted'in İnanılmaz Maceraları'na giriş yaptı. Arsa, zaman içinde seyahat eden iki genç rock severin hikayesini anlatıyor. İki yıl sonra, Bill ve Ted Çılgın Seferi filmi sinema salonlarına gitti. Arsada, ana karakterlerin dünyanın geleceği için karanlığın güçlerine karşı savaşması gerekiyor. Yıllar sonra, Keanu Reeves ve Alex Winter, Bill ve Ted'in olağanüstü maceralarının üçüncü bölümünde başrol oynadı.

Bill ve Ted 3 filminin fotoğrafı ağda göründü. Şu anda Bill & Ted Face the Music yapımı için fotoğraf çekiyoruz. Keanu Reeves'in bir fotoğrafı çevrimiçi gönderildi. Oyuncu, tanınmayacak bir dönüşüme uğradı. Son yıllarda, tüm hayranlarını John Wieck'in imajına alıştırdı. Keanu Reeves, New Orleans'ta Bill ve Ted The Music'in Yüzü filmini çekiyor. Keanu Reeves dar bir eşofman giyiyor. Ancak, aktörün hayranları gardırop tarafından değil, yüzüyle etkilendi.

Share It FIRST:

TOP